نتایج جستجو برای عبارت :

نکته ها و ترفند های بازی انفجار - کراش - crash

چند نکته مهم رو تو باز انفجار میگم اگه بعضی هاش تکراری بود ببخشید ولی همشون خیلی مهمه
- بازی انفجار ضریبهاش به صورت رندوم شانسی یا اتفاقی هست درسته ولی درست تر اینکه کاملا مهندسی شده به نفع سایت با توجه به تعداد شرکت کنندگان و سود و زیان سایت این ضریب ها ایجاد میشه
- همیشه قبل شروع یه مبلغی برای سود در نظر بگیرید اگه دیدید دارید میبازید و پولتون نصف شد ادامه ندید اگه دیدید تقریبا سودی که در نظر گرفتید کمی کمتر یا بیشتر رسیدید بهش بازم ادامه ند
این بازی برای کامپیوتر است
اندروید مورد نیاز:xp/7.1/8
تقریبا همه ی شما با بازی کراش بندیکوت اشنا هستید . این بازی که یکی از جذاب بازی هادر پلی یک شناخته شده است مجموعه ان برای کامپیو تر امده است 
برید دانلود کنید و حالش را ببرید
دانلود فایل ها
ترفند بازی انفجار فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: ترفند.pdgتعداد صفحات: 80حجم فایل: 1203قیمت: 26000 تومانبخشی از متن:بعد از انالیز بازی اتفجار به یه سری از احتمالات میتوان ضریب را مشخص کرد با مطالعه این ترفند که به صورت پی دی اف است میتوان ضریب ها را تشخیص داد و به درامد میلیونی رسید
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
دسته بندی : 2019, Hyun Bin, درام, عاشقانه, کره جنوبی, کمدی

نام : سقوط بر روی تو - Crash Landing on You
ژانر : کمدی، عاشقانه، درام
مدت زمان : 70 دقیقه
تعداد قسمت ها : 16
روزهای پخش : شنبه، یکشنبه
سال انتشار : 2019
شبکه پخش : tvN, Netflix, Netflix, Netflix, Netflix
کشور سازنده : کره جنوبی
نویسنده : Park Ji Eun
کارگردان : Lee Jung Hyo
بازیگران : Hyun Bin، Son Ye Jin، Seo Ji Hye

ادامه مطلب
کد کالا: 1004
پکیج آموزش بازی انفجار|Crash
در این پکیج آموزشی، بازی انفجار کاملاً تشریح شده و نکاتی که باید رعایت شود تا بیشترین احتمال برد حاصل گردد، با استفاده از دنباله اعداد فیبوناچی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
ضمناً یک ربات ضریب ثابت نیز بعنوان هدیه به همراه پکیج ارائه شده تا مورد استفاده علاقه مندان قرار گیرد.
قیمت پکیج: 25000 تومان
برای تهیه پکیج و دانلود روی دکمه زیر کلیک نمایید.

دانلود سریال Crash Landing on You با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال کره ای Crash Landing on You
نام سریال : سقوط بر روی تو Crash Landing on You
زبان: کره ای (زیرنویس فارسی)
فرمت: MKV
حجم: ۶۰۰ مگابایت
محصول : ۲۰۱۹ – کره جنوبی
میانگین زمان : ۶۰ دقیقه
ژانر : عاشقانه | کمدی | درام
کارگردان: Jung Hyo Lee
بازیگران: Hyun Bin, Ye-jin Son, Ji-hye Seo
اطلاعات بیشتر : کلیک کنید
خلاصه سریال : یون سه ری (Son Ye-Jin) وارث ثروتمند در کره جنوبیست که در مسیر مسافرت هوایی به طوفان شدیدی برخورد کرده و مج
بهترین روش وجود نداره در عوض بهترین زمان بازی خیلی خیلی مهمه
در روز ممکنه چند بار زمان خیلی مناسبی برای بازی باشه (چند دقیقه تا یکی دو ساعت)
اگه تو این زمان بازی کنید احتمال بردتون خیلی بالا
پس مهمترین نکته در بازی انفجار تشخیص اینه که کی بازی کنید و چقدر ادامه بدید
یکی دو روز دیگه رباتی معرفی میکنم که وقتی فعال باشه درآمد صاحب سایت رو مشخص میکنه یعنی برد و باخت بازیکنان(کاربران) رو محاسبه می کنه و به شما نشون میده اینطوری میتونید تشخیص بدید س
گفتم رو کی کراش داری؟
سکوت کرده بود
تو صدای شیطنت ریختم و هی گفتم هان؟ هان؟ هان؟ :))
گفت کراش چیه من به کسی کراش ندارم این مسخره بازیا مال اوناس که با هم دوستن. 
گفتم خب به کی علاقه داری؟
گفت یکی!
یکیو تو دانشکده‌شون دوس داشت. ولی میگفت دوس ندارم به حسم پروبال بدم. حرف زدن از اون آدم بنظرش پروبال دادن بود.
یعنی یه روز اونم همینجوری ترک میکنه؟ گاهی فک میکنم واقعا چقدر خودخواه بودم که نذاشتم با پرهام ازدواج کنه :/  هرچند اشتباه بود بنظر من... ولی هیچ
گفتم رو کی کراش داری؟
سکوت کرده بود
تو صدام شیطنت ریختم و هی گفتم هان؟ هان؟ هان؟ :))
گفت کراش چیه من به کسی کراش ندارم این مسخره بازیا مال اوناس که با هم دوستن. 
گفتم خب به کی علاقه داری؟
گفت یکی!
یکیو تو دانشکده‌شون دوس داشت. ولی میگفت دوس ندارم به حسم پروبال بدم. حرف زدن از اون آدم بنظرش پروبال دادن بود.
یعنی یه روز اونم همینجوری ترک میکنه؟ گاهی فک میکنم واقعا چقدر خودخواه بودم که نذاشتم با پرهام ازدواج کنه :/  هرچند اشتباه بود بنظر من... ولی هیچ
Crash Team Racing Nitro-Fueled یک بازی ویدیویی در سبک مسابقه‌ای است که در بازیکن در نقش کاراکترهای مختلف از فرنچایز Crash Bandicoot، با موانع محیطی و حمله‌های متنوعی از سوی حریفان خود در حین رانندگی مقابله می‌کند. نسخه اصلی این بازی توسط استودیو ناتی داگ ساخته شده بود و پس از سال‌ها نسخه بازسازی شده آن توسط Beenox توسعه داده و از سوی کمپانی Activision منتشر شده است.
این بازی نسخه ارتقا یافته‌ای از نمونه اولیه آن به شمار می‌رود با این حال تمام جزئیات نسخه اولیه در آن
گفتم که یکی بود داشتم روش کراش پیدا میکردم بعد ماشینشو دیدم و انقد شاخ بود که بیخیالش شدم؟
عاقا طی تحقیقاتی مشخص شد طرف واقعا خانوادش خیلی شاخن.باباش فوق تخصص داره و مامانش متخصصه.خیلی معروفن تو شهر دانشجویی و اساتید ماهم ازشون حساب میبرن حتی و اینو هرجور شده پاسش میکنن.و گویا دوست دخترم داره از همکلاسیاش که فکر میکنم بدونم کیه خیلیم زشته اصن(آیکون حسودی)
خلاصه که پرونده این مورد بسته شد.
یه مورد دیگه ام دوتا از رزیدنتای جراحی دانشکدمون هر ر
کیوته*-*
یو جونگیون گرل کراش توایس .....
اون دومین عضو گروهه .... 
یکی از اعضای ووکال  لاینه.... 
۱۰ آبان به دنیا اومده و امسال ۲۴ سالش شد ...
اون یه خواهر به اسم سونگیون داره که همه جا تشویقش کرد^-^
و من با نایون شیپش میکنم... 
تویون  فور اِوِر
کد کالا: 1004
پکیج آموزش بازی انفجار|Crash

در این پکیج آموزشی، بازی انفجار کاملاً تشریح شده و نکاتی که باید رعایت شود تا بیشترین احتمال برد حاصل گردد، با استفاده از دنباله اعداد فیبوناچی مورد ارزیابی قرار گرفته است.
ضمناً یک ربات ضریب ثابت نیز بعنوان هدیه به همراه پکیج ارائه شده تا مورد استفاده علاقه مندان قرار گیرد.

قیمت پکیج: 25000 تومان

برای تهیه پکیج و دانلود روی دکمه زیر کلیک نمایید.

هیچ وقت فکر نمیکردم این سریال گوله گوله اشکم رو سرازیر کنه... غمگین ترین و شیرین ترین عاشقانه ای که دیده م و شنیدم... دیشب آخرین قسمتش بود و تموم شد... بعد از سریال فرندز این دومین سریالی بود که به خاطر تموم شدنش گریه کردم. حسودیم میشه به کسایی که برای بار اول میخوان ببینن این رو...
+ به شدت پیشنهادی ...! 
+ لینک دانلود
از چند روز پیش شاید نه ام به بعد یا کندی کراش بازی می کنم یا کندی کراش بازی می کنم یا کندی کراش بازی می کنم یا تتریس جورچین می کنم یا وقتی از زور درد گردن دستم را می بندم و آویزان گردنم می کنم و دیگر کار خاصی ندارم انجام بدهم گوله گوله اشکم سرریز می شود. دقیقا هم نمی دانم چه مرگم است. هی به ذهنم خطور می کند اگر چنین بود چنان می کردم. اگر فلان بود بهمان می کردم. اگر می شد.. اگر می توانستم.. و از این دست افکار هی در ذهنم متبلور می شود و از چشمم فرو می چکد.
دیشب دقیقا نمیدونم چ اتفاقی در مغزم رخ داد، ک در یک اقدام انقلابی یهو پی‌ام دادم ب یکی از کراشام! در اون لحظه مطمعن بودم ک دیگ کراش چندانی روش ندارم و ازش گذر کردم. اما صبح ک بیدار شدم و گوشیمو چک کردم دیدم پی‌امم رو دیده و جواب داده. در همون لحظه ضربان قلبم رفته بود بالا و هی با خودم تکرار میکردم اوه شت اوه شت اوه شت! و ب این نتیجه رسیدم ک بله... من همچنان روش کراش دارم! بعد از گذشت ۶ سال!
اینستا را باز می‌کنم. دور عکس پروفایل دوست‌پسر سابقم نوار سبز است که نشان می‌دهد محتوایی را مخصوص Close Friends به اشتراک گذاشته. دور عکس کراش سابقم صورتی و نارنجی‌ست که نشان می‌دهد محتوایی را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته. به نظر شما اول سراغ کدام می‌روم؟ بله، قطعا کراش سابقم!
در میان اختلالات خواب، سندروم انفجار سر (EHS) همانطور که از اسمش هم پیداست بسیار آزاردهنده و عذاب آور است. اگر شما هم نصفه شب با صدای بمب هراسان از خواب می‌پرید،  قطعا بهتر از هر کسی می‌فهمید که چقدر سخت است که تشخیص دهید صدایی که با وحشت بیدارتان کرده، تنها در سرتان بوده و در خیابان یا خانه‌تان چیزی منفجر نشده است.حدوداً اواخر دهه ۱۸۷۰ میلادی بود که این بیماری کشف شد و تحقیقات روی آن شروع شد و متخصصین به دنبال درمان سندرم انفجار سر گشتند.اگر
خب کراش سابقمم مهاجرت کرد
و من ناراحتم نه ازین بابت که شاید روش کراش داشته باشم که خیر ندارم
ازین بابت که رابطه ی عجیبمون،بزن و بکشامون ،ضایع کردنامون واقعا از فشار اون روزا کم میکرد و رنگ شادی بهش میداد و خب آدم ناراحت میشه که دلخوشیاش نمیتونن تکرار شن اونم بخاطر چیزایی که مطلقا دست خودش نیست مثل شرایط اقتصادی و سیاسی و اینا....
خلاصه که کاش برسه به اون هدفی که بخاطرش رفته و دلش همیشه خوش باشه:)
ربات بازی انفجار رایگان  آموزش بازی انفجار همراه با ربات تعیین ضریب 
ربات بازی انفجار  این پکیج توسط سایت های فروشنده به قیمت ۸۰ هزار تومان بفروش میرسد  .
: در صورت نارضایتی و اخطار صاحبان به مدیریت اطلاع دهید
:.  آموزش بازی انفجار همراه با ربات تعیین ضریب 
   آموزش بازی انفجار  خدمت شما کاربران کمیاب اپ۷ هستیم با آموزش بازی انفجار در این آموزش سعی شده بهترین متد رو برای شما شرح داده بشه این ربات که توسط سایت برای دانلود قرار داده شده برای س
سلام خدمت تمامی کاربران گل سایت تیم امنیتی اولترا

امروزه گوشی های هوشمند بخش جدا ناپذیری از زندگی ما شده اند، به طوری که ما در روز بیشر وقتمون رو داریم با گوشی های هوشمندمون میگذرونیم ، در ایران بیشتر کاربرانی که از گوشی های هوشمند استفاده میکنن سیستم عامل اندروید رو روی گوشی خودشون دارن و همیشه یه جنگی بین کسانی که از اندروید استفاده میکنن و کسانی که از سیستم عامل ای او اس استفاده میکنن بوده که باعث شده ذهنیت اشتباهی نسبت به اینکه گوشی
برای این که بفهمید چرا کیک خانگی شما به اندازه کافی پف نکرده یا اشکالات دیگری در آن وجود دارد باید مراحل پخت کیک را یک بار دیگر مرور کنید و به نکاتی که در ذیل گفته شده، توجه کنید. درست در نیامدن کیک خانگی شما به معنی بلد نبودن طرز تهیه کیک خانگی نیست. 

ادامه مطلب
دانشگاه که فعلا تعطیله
از فرط بیکاری تو کانالای دانشگاه میگشتم تا رسیدم به لینک کانال کراش دانشگاه !
همینجوری پیامارو میخوندم ؛تا رسیدم به این پیام:
سلام من رو خانمی که تو دانشگاه 15 خرداد هستن شنبه ساعت 2:30 تو کلاس 204 بودن مانتو مشکی بلند پوشیده بودن شلوار لی آبی و کتونیشون طوسی بود و کیفشون قرمز  گل گلی بود کراش دارم خیلی خوبی تو دختر#مهندس پزشکیشون

اینا مشخصات منه
من عاشق اون دقتشم.درکل تا قبل از دیدن پیامای این کانال اصلا فکرشم نمیکردم
به عکاسی علاقه دارید؟
دنبال بهبود تخصص عکاسی خود هستید؟
چگونه متخصص عکاسی شوید؟
نحوه در آمد زایی از عکاسی؟
در این مقاله ما سعی میکنیم  ترفند مهم برای عکاس حرفه ای شدن را به شما آموزش دهیم. در هر سطحی از تخصص عکاسی باشید نیاز به ارتقا دارید نیاز به آموزش های تخصصی دارید با ما همراه باشید تا این  ترفند مهم برای گرفتن عکس های حرفه ای را باهام مرور کنیم.
5 ترفند مهم برای عکاسی حرفه ای شدن
1-شناخت گرایش های عکاسی
ادامه مطلب
بهترین 5 سایت بازی انفجار 2019 را بشناسید. این انتخاب بر اساس رای گیری و همچنین گزارشات کاربران سایت های مختلف گرفته شده است. البته معیارهای دیگری هم در این رتبه بندی و انتخاب بهترین سایت ها بازی انفجار وجود داشت که در ادامه به آن می پردازیم.
ادامه مطلب
انفجار یک بازی شرطی و مبتنی بر شانس و ضرایب ریاضی است. نحوه انجام این بازی ساده است و باید آن را آنلاین بازی کنید زیرا در حالت آفلاین دسترسی به پول مجازی ندارید. به همین دلیل است که باید روی بازی شرطبندی کنید و یکی از یکی از کازینوهای انفجار باشید که در این بازی به شرط بندی شرط می بندید.
ادامه مطلب
10 ترفند بازی GTA V – جی تی ای 5

در این مطلب قصد داریم که 10 ترفند آموزشی بازی جی تی ای 5 – GTA V را به برای شما قرار دهیم که اگر این 10 ترفند را در بازی GTA 5 رعایت کنید مطمئنا شانس بیشتری برای موفق بودن در بازی خواهید داشت.
بازی جی تی ای 5 یا GTA V به عنوان یکی از بهترین بازی های سال 2013 معرفی شد با وجود اینکه 5 سال از زمان انتشار این بازی گذشته است اما همچنان در بعضی از مواقع بازی GTA V در صدر جدول فروش ماهانه قرار می گیرد.
بازی جی تی ای 5 همچنان در صدر جدول پرفرو

بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars علاوه بر دانلود زیاد، توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را بر اساس هزاران رای بدست اورد که ما در فارسروید جدیدترین نسخه اش را برای دانلود عرضه کرده ایم و قادرید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دریافت بکنید! در اخر اینکه، بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars توسط ما تست شده و بدون هیچ مشکلی اجرا گردیده است!
ادامه مطلب
الکتروموتورهای ضد انفجار به دو دسته پوسته باز و پوسته محصور تقسیم بندی می شوند . 
الکتروموتورهای ضد انفجار پوسته باز در چهار درجه حفاظت تولید می گردند :
- حفاظت شده در برابر پاشش 
- حفاظت شده در برابر قطره 
- حفاظت شده در برابر شرایط آب و هوایی 
- کاملا محافظت شده 
این گونه الکتروموتورها برای محیط های خطرناک و با ریسک بالا اصلا مناسب نیستند . 
الکتروموتور تکنو تاو 
آیا عاشق آشپزی هستید اما بعضی چیزها شما را از آشپزی بازمی‌دارد؟ گاهی برخی چیزها به نظر ساده می‌آیند اما می‌توانند دردسرساز شوند. مثلا ممکن است شما غذا را زیادی بپزید یا برعکس نگذارید کامل بپزد. پا پس نکشید. ما در این مطلب چند ترفند به شما می‌آموزیم که به شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب
دست کم ۳۱ نفر امروز جمعه در جریان انفجار یک بمب در مسجدی در ولایت ننگرهار افغانستان کشته شدند.
به گزارش شریعت نیوز؛‌ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی «اردوپوینت»، تعداد زیادی از نمازگزاران نیز بر اثر این انفجار که ساعت دو بعدازظهر به وقت محلی و در جریان برگزاری نماز جمعه رخ داد، مجروح شدند.
برخی رسانه ها از وقوع دو انفجار در مسجد خبر داده اند.به گفته یک مقام محلی، احتمال بالاتر رفتن تعداد کشته شدگان وجود دارد.هنوز هیچ گروهی مسئولیت این بمبگذ
ربات تخصصی بازی انفجار
ربات تخصصی بازی انفجار ربات انفجار همراه با ربات تعیین ضریب ربات بازی انفجار   + ربات اندروید و آی او اس در پکیج آموزش بازی انفجار همراه با ربات تعیین ضریب ، آموزش نصب و غیره داخل فایل گذاشته شده و روی مرورگر FireFox روی موبایلتان نصب میشود. + ربات کامپیوتر آموزش نصب ویدِویی داخل پکیج هست روی مرورگر اینترنتی FireFox نصب میشود و ضریب های ۱.۱ تا ۲ داخل این پکیج گذاشته شده. + ترفند ها آموزش صفر تا صد بازی که دیگر حتی بدون ربات میتو
سایت های فعال زیادی وجود دارند که به خدمات مرتبط با انفجار آنلاین می پردازند. این وب سایت ها در تلاش هستند تا به کمک تبلیغات گسترده کاربران را به سمت خود کشیده و کاربران فعال خود را بالاتر ببرند، یکی از نکاتی که همواره نظر کاربران را جلب می کند رقابت بین سایت های کازینویی است این وب سایت ها خدمات متنوعی در زمینه شرط بندی ارائه می کنند که خدمات مرتبط با بازی انفجار یکی از مهم ترین آنها می باشد.
ادامه مطلب
من یه دوست مجازی داشتم یه زمانی باهم خیلی حرف می‌زدیم و خیلی دوستش داشتم اما از یه جایی به بعد کمرنگ شد دوستیمون و هرازگاهی میاد تو گروه حرف میزنه و میره یهو. چند وقتیه از بلاکی درآورده مارو (چند نفرمونو بلاک کرده بود سر یه موضوعی) دلم میخواد بهش پیام بدم اما نمیشه حس میکنم شاید دلش نخواد حرف بزنه باهامون. (یه زمانی در حد کراش زدن دوسش داشتم اینقدررر زیاد بعد فهمیدم یکی دیگه رو دوست داره بیخیال شدم و دوباره کراشای تو سریالا و فیلمامو در آغوش گ

همین الان بازی کن و لذت ببر!

یکی از اصلی ترین بخش های آموزش نحوه بازی انفجار مرتبط با الگوریتم می باشد. الگوریتم بازی مسئولیت تولید ضریب برای هر دست از بازی انفجار را بر عهده دارد. اگر نمونه های قوی و بدون مشکل این الگوریتم را در اختیار داشته باشید دیگر اطمینان خاط دارید که بازی شما توسط افراد سود جو دستکاری نمی شود و می تواند به راحتی نحوه بردن در بازی انفجار را تجربه کنید. در واقع جوهره اصلی هر بازی انفجار معتبری همین الگوریتم آن می باشد.
نرم افزار پیش بینی ضریب انفجار فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: Javaتعداد صفحات: 100حجم فایل: 12345قیمت: 40000 تومانبخشی از متن:
نرم افزار پیش بینی کننده ضریب انفجار
محتوای محصول :1- نرم افزار پیش بینی ضریب انفجار به زبان جاوا2- فیلم آموزشی نحوه کار با نرم افزاریک نرم افزار که به مرورگر شما اضافه شده و پس از یک روز کار کردن در انفجار از روز بعد کل ضریب ها رو از قبل پیش بینی می کنه.دیگه نگران نباشید که پولتون هدر بره یا به طور کامل بباخیداعمالی که ن

ترفند دلیور نشدن اس ام اس به شما

بعضی موقع پیش میاد که دلمون نمیخواد از
طرف هیچکس بهمون اس ام اس برسه؟ باوجودیکه از طرف دیگه منتظر تماس تلفنی
مهمی از ناحیه دوستتان هستید! با کمک این ترفند موبایل که در سایت فردا
موبایل قرار داده شده میتونید به این کار دست یابید.
ادامه مطلب
Post about three celebrity crushes

از اونجا که آدم فیلم بینی نیستم خیلی هم اهل کراش زدن رو سلبریتیا نیستم 
فقط وقتی دوازده سیزده سالم بود یه کم رو برد پیت کراش داشتم .و صاحب اون سگه رکس ...
که همه هم دوره اییای من روش کراش داشتن .
البته اگه ازم بخواهید در مورد نویسنده ها هم بگم بازم نمیتونم شخص خاصی رو اسم ببرم ،اسامی توجهم رو جلب نمیکنن پس یادم نمیمونن.میتونم صدها جلد کتاب بخونم بدون اینکه اسم یک نفر از نویسنده هاشونو بدونم یه همچین موجود عجیبی هستم
سلام به دوستای گلممم 
تا حالا «انفجار بزرگ» به گوشتون خورده؟؟؟
یا بهتره بگم تا حالا سوالی به فکرتون خورده که این جهانی که الان ما توش هستیم چجوری به وجود اومده؟؟؟
15 میلیارد سال پیش، جهانی که ما میشناسیـــم وجود نداشت. دانشمندان فکر میکنند که جهان بر اثر یک انفجار بزرگ به وجود آمده است. این انفجار باعث پیدایش ستارگان و سیارات شد. دانشمندان به این ماجرا «انفجار بزرگ» میگویند
برداشت از کتاب پاسخ به چرا های من نوشته ی لور کاربوناک و فرانسوا د
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
5 ترفند کامپیوتری که حتما به کارتان می آید 
گاهی اوقات در انجام کارهای کامپیوتری با به کار بردن ترفندهایی می توان شمار زیادی از دشواری های بوجود آمده را حل نمود. در این مطلب قصد داریم 5 ترفند دیجیتالی را به شما تعلیم دهیم که احتمالاً با بعضی‌های انها آشنا باشید و با بعضی‌ها هم نه! چیزی که مهم هست این هست که ترفندها یکسری کارها را برای شما آسان‌تر خواهند کرد، پس توصیه میکنیم که در ادامه‌ی این پست را همراهی کنید.

ادامه مطلب
خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در منطقه بازرگان دچار حریق شد.
به گزارش آذربایجان‌پرس به نقل از تسنیم، خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در منطقه بازرگان در داخل ترکیه دچار حریق شده است.
این آتش سوزی در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه ۱۲ فروردین رخ داده است و گروه تروریستی پ ک ک مسئولیت انفجار را بر عهده گرفته است.
پیش از این در سالهای گذشته گروه تروریستی پ ک ک اقدام به انفجار خطوط انتقال انرژی از ایران به ترکیه کرده بود.
الکترو موتور های ضد انفجار برای استفاده در محیط های خطرناکی که حاوی برخی گازهای منفجره یا مواد منفجره هستند، طراحی شده اند. هنگام انتخاب الکترو موتور های ضد انفجار، موضوعی که بسیار مهم است ، انتخاب موتوری است که برای استفاده در کلاس و گروه خاصی تأیید شده باشد، که محیط خطرناکی را که قرار است موتور در آن کار کند را تعریف کرده باشد . 
زیمنس ارائه دهنده شماره یک الکترو موتور با خدمات جهانی و پشتیبانی بعد از خرید در سراسر جهان است. زیمنس هر دو مو

نرم افزار پیش بینی ضریب انفجار فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: Javaتعداد صفحات: 100حجم فایل: 12345قیمت: 40000 تومانبخشی از متن:
محتوای محصول :1- نرم افزار پیش بینی ضریب انفجار به زبان جاوا2- فیلم آموزشی نحوه کار با نرم افزاریک نرم افزار که به مرورگر شما اضافه شده و پس از یک روز کار کردن در انفجار از روز بعد کل ضریب ها رو از قبل پیش بینی می کنه.دیگه نگران نباشید که پولتون هد
تمامی ترفند های و راه کارهای سئو که بلد هستم را به شما یا خواهم داد. سئو یک دنیا است که ما فقط میتوانیم بخشی از آن را بدست آوریم همانند یک دریا که در هنگام شنا کردن فقط یک بخش از آن را میبینی ، اگر میخواهید وارد دنیای seo بشید قبل از هر چیزی باید حوصله داشته باشید در این حد که امروز کاری را انجام دادید 2 ماه بعد جواب آن در گوگل ظاهر خواهد شد و شما دائم باید در حال تحقیق باشید
بازی Candy Crush Saga از جمله بازی های پرطرفدار در دنیاست که تابحال توانسته نظر 500 میلیون مخاطب را به خود جلب کند و امتیاز 4/6 از 5 را از گوگل پلی دریافت کند.
بازی پازلی حذف آب نبات (کندی کراش) (Candy Crush Saga) یک بازی اندرویدی محبوب و فوق العاده فکری و تفننی می باشد که توسط کمپانی King منتشر شده است.
از دیگر بازی های محبوب این کمپانی می توان به Pet Rescue Saga و Candy Crush Soda و… اشاره کرد.
شما می توانید این بازی فوق العاده سرگرم کننده را بدون نیاز به اینترنت تجربه کنید. ال
4 ترفند رایانه برای مدیریت بهتر فایل‌ها
در این آموزش در سایت ام پی دانلود 4 ترفند رایانه برای مدیریت بهتر فایل‌ها را آموزش می دهیم. هرکسی که از کامپیوتر
استفاده می‌کند باید توانایی مدیریت فایل‌ها و پوشه‌های موجود در آن را
داشته باشد. متاسفانه بسیاری از کاربران با ترفندهای ساده برای انجام این
کار آشنا نیستند. یکی از دلایل این مشکل می‌تواند این باشد که این دسته از
کاربران تجربه‌ی کافی در استفاده از ویندوز ندارند و از امکانات آن
بی‌خبر
دیروز رفتم از توی اتاقم دستگیره بیاورم وقتی برگشتم دیدم قابلمه برگشته و روی تمام سه تا گاز کنار هم ، ماهی ریخته رد تکه های ماهی را دنبال کردم و از روی دیوار رد شدم به سقف که رسیدم تکه های ماهی دایره وار پراکنده شده بودند دیگر از لکه های روغن نگویم !
آن لحظه نه به چگونگی تمیز کردن این فاجعه گسترده فکر میکردم و نه به حجم انفجار رخ داده فقط فقط احساس گرسنگی مزمنم به خاطرم می آمد
مدیریت بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه کوثر در حال حاضر سه نوع خدمت را در قالب سه بیمه «شخص ثالث، بدنه و حوادث راننده» ارائه می‌دهد که به شرح زیر است:
1. بیمه نامه شخص ثالث
در این بیمـه نامه کلیه دارندگان وسـایل نقلیه موتـوری زمینی اعم از اشخـاص حقیقـی«دارندگان اتومبیل های شخصی» یا حقـوقی « اتومبیل های متعلق به شرکت ها ، ادارات دولتی و ...» مسئول جبران خسـارات جانی و مالی هستند که بر اثر حـوادث وسیله نقلیه یا محمولات آنهـا به اشخاص ثالث وارد می گ
ربات تشخیص ضریب بازی انفجار فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: حجم فایل: 0قیمت: 230000 تومانبخشی از متن:آموزش بازی انفجار همراه با ربات تعیین ضریبربات بازی انفجارربات تشخیص ضریب بازی انفجار که به شما این تضمین رامیدهد که شما در این سایت ها باخت ندید و برد داشته باشید(ما به شماتضمین صد در صد برد رانمیدهیم ولی تضمین میدیم کمتر باخت داشته باشید)موفق باشید

بازی انفجار یک بازی که بیشتر بازی ریاضی می باشد این روزها در فضای مجازی حسابی سر و صدا کرده است ، اما ماجرای این بازی و آموزش بازی انفجار چگونه است.

بازی انفجار چیست؟
یک بازی انلاین کاملا ساده که بر اساس الگوریتم های ریاضی طراحی شده است. در بازی انفجار شما مبلغی را به دلخواه انتخاب و وارد بازی می شوید. پس از استارت بازی نمودار به صورت صعودی بالا میرود و شما تا قبل از توقف نمودار فرصت دارید مبلغ اولیه به همراه سود ثانویه را برداشت کنید و در غی
می‌خوام بگم به اتّفاقی‌دیدن‌های دیروز، اتفاقی امروز افزوده می‌شه،به قسمی که صبح فقط یه کلاس دارم و خواب می‌مونم،
و چون مامانم نیست، باید برم دانشگاه ناهار بخورم [ با توجه به اینکه بعد از ظهر هم اون طرف آلمانی داشتم ]
و پامی‌شم می‌رم بوفهٔ ادبیات، چون که دو روزه برنج نخوردم،
و یهو عطیه‌ای رو می‌بینم که پاشده اومده ادبیات که نیکتا رو ببینه. :)))))
.
می‌شه یه اتفاقی دیگه هم اضافه کنم و نزنید من و؟
که وقتی می‌رم سالن‌مطالعه و خیلی پره، اون یه
بازی انفجار
(اگر تا به حال بازی انفجار به گوشتون نخورده پس ی مکثی در همین پست کن و مطلب رو بخون)
اگر به تازگی با بازی انفجار آنلاین آشنا شده اید و می خواهید در وب سایت های شرط بندی شروع به بازی انفجار کنید قصد دارید با آموزش‌ها و ترفند های آنلاین شرطی مرتبط با این بازی آشنا شوید و از نحوه بازی و چگونه بودن بازی آشنا شوید با ما همراه باشید.
برای ورود به سایت پیش بینی و بازی معتبر همراه با دریافت هدیه اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب
بازی انفجار
(اگر تا به حال بازی انفجار به گوشتون نخورده پس ی مکثی در همین پست کن و مطلب رو بخون)
اگر به تازگی با بازی انفجار آنلاین آشنا شده اید و می خواهید در وب سایت های شرط بندی شروع به بازی انفجار کنید قصد دارید با آموزش‌ها و ترفند های آنلاین شرطی مرتبط با این بازی آشنا شوید و از نحوه بازی و چگونه بودن بازی آشنا شوید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
اساسا آدمیم که در مواقع بیخود خجالتیم !! مواقعی که باید به دوستم که دلم تنگ شده براش پیام بدم یا وقتی با غریبه ای باید تلفنی حرف بزنم یا مثلا وقتی استاد ادبیات می‌پرسه فلان کتاب رو خوندین یا نه یا وقتی استاد ریاضی داوطلب میخواد برای حل تمرین ها و خیلی جاهای دیگه خجالت میکشم :/ دارم رو‌خودم کار میکنم و با گام های مورچه ای میرم جلو ایشالا که درست میشم -_-
چقدر تند تند پست میزارم نه؟ شبا که دیگه رسما بیکارتر از روزامم کلی حرف یادم میاد  
پست قبلی به
بازی انفجار

ادامه مطلب
محل هایی که باتری یو پی اس در آنجا نگهداری می شود را اتاق باتری می نامند. اتاق های باتری باید دارای سیستم های قوی محافظت در برابر انفجار و ... باشند به همین دلیل در این مقاله تعدادی از نکات پیشگیرانه به شما عزیزان آموزش داده می شود.
عوامل و روش های جلوگیری از انفجار باتری یو پی اس
باتری های یو پی اس عموما داخل اتاق های مخصوص به اسم اتاق باتری یا باتری خانه قرار می گیرند که این اتاق های عموما دارای سیستم های تخلیه هوا (اگزوزهای تخلیه هوا از داخل ا
به گزارش فارس دو بمب صوتی سه گانه شنبه ۷ آبان در این دو منطقه اهواز منفجر شدند که قبلاً هم اتفاقات مشابهی در آنها رخ داده حیات. وی با اعتراف اینکه بمب های صوتی که تو گذشته منفجر شده بود، مربوط به  اختلافات خانوادگی و طایفه ای بود، گفت: «طرف های اختلاف برای تهدید همدیگر اقدام به منفجر کردن بمب های صوتی کرده بودند.» فرماندار اهواز افزود: «دو بمب صوتی که امشب منفجر شد دست ساز بودند و دلایل آنها تو حال بررسی است.» نیسی با ابرام پیاده شدن اینکه ت
پختن شیرینی و کیک در حین آنکه به نظر ساده و راحت می‌رسد، نیاز به مهارت و ترفند‌های خاص خودش را دارد. مراحل مختلفی که برای شیرینی پزی انجام می‌شود، نیازمند دانشی است تا بتوانید در نهایت نتیجه کار را با آنچه در تصور داشتید، تطبیق بدهید. از آنجایی که بافت انواع و کیک و شیرینی متفاوت هستند، زمانی که قرار است نوع خاصی از شیرینی را تهیه کنید، نباید بافتی به دست آید که هیچ شباهتی با شیرینی مورد نظر شما ندارد. حتی اگر تمام مراحل انجام کار به درستی ا
چرب بودن مو عارضه‌ای است که خانم‌های بسیاری از آن گلایه دارند، اما با چند ترفند خانگی می‌توانید از شر چربی مو خلاص شوید.

به گزارش : بسیاری از خانم ها از چرب بودن و به دنبال آن کم پشتی موهایشان گلایه دارند و چرب بودن پوست سر برای آنها عوارضی چون خارش پوست سر، شوره و کثیف به نظر رسیدن موها را به دنبال دارد.
ادامه مطلب
ترفندهای طلایی خرید و فروش سهام

ترفندهای طلایی خرید و فروش سهام + pdf

دانلود آموزش

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
ترفندهای خرید و فروش سهام که باید بدانید! | مرجع آموزش بورس ...abcbourse.ir › آموزش عمومیترفندهای خرید و فروش سهام از المان های مهم آموزش بورس است. شما می توانید آموزش آنلاین بورس را با ما دنبال کنید. ترفند های ما بهترین هستند.
35 نکته ارزشمند برای حرفه‌ای شدن در بورس و معامله‌گری سهامwww.bourseiness.co

سایت بازی انفجار کازینو ، موضوع و مبحثی است که با توجه به اهمیت آن ، در این یادداشت قصد داریم به آن بپردازیم. سایت بازی انفجار کازینو ، در واقع سایت سرویس دهنده به بازی کازینویی آنلاین انفجار می باشد ، که به دلایل زیادی که به آن خواهیم پرداخت ، در مدت بسیار کوتاهی ، پس از تولید و ارائه ی آن به بازار ، توانست نظر تعداد قابل توجهی از کاربران سایت های شرط بندی کازینویی را ، به سمت خود جلب نماید.

اهم دلایل استقبال بی نظیر کاربران از سایت بازی
ترفندهای بازی انفجار
آموزش صفر تا صد بازی انفجار
بازی انفجارآنلاین مثل  همه بازی های دیگر نیاز به یادگیری و به کار گیری استراتژی های ویژه ای  دارد. اکنون  چند ترفند آسان برای بهتر شدن تجربه شما از بازی انفجار را تشریح می کنیم.
۱. بازی های انفجار خود را با شرط های کوچک آغاز کنید:
مثل بیشتر بازی های کازینویی در آغاز کار که هنوز مهارت و شما از بازی کم ست، توصیه میشود که با مبالغ کم اولین شرط های خود را بگذارید تا به مرور با پیچیدگی های بازی آشنا ش
اگر به تازگی به ویندوز 10 مهاجرت کرده‌اید یا مدت زیادی است که این سیستم‌عامل را در اختیار دارید، باید بدانید که تعداد زیادی نکات و ترفندهای کلیدی در رابطه با آن وجود دارد که استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر را برای شما بسیار لذت‌بخش‌تر می‌کند.پس بهتر است 10 ترفند ساده ویندوز را یاد بگیرید.
ادامه مطلب
اگر چیزی دنیای اینترنت را با یک انفجار بگیرد ، این یک فیلم است. دیگر نیازی نیست فرد روی رایانه متمرکز شود و سعی کند چیزی را بخواند زیرا می تواند در یک فیلم سرگرم کننده باشد. نکته جالب این ویدئو مهم نیست که چقدر سرگرم کننده باشد ، با بازتاب ها و حرکات خود …The post وبلاگ نویسی در مقابل وبلاگ نویسی appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3dw0jgg
مشاهده مطلب در کانال
مد و زیبایی فقط برای افزایش اعتماد به نفس و زیباتر نشان دادن ظاهر ما نیست بلکه گاهی کمک می کند تا بدون هیچ دشواری فقط با استفاده از چند ترفند ساده مد، چند سالی جوان تر به نظر برسیم. شما هم دوست دارید جوان تر به نظر برسید؟! در این مطلب سایت خانومانه به شما ترفندهایی را می آموزیم که بدون جراحی زیبایی یا بوتاکس به این آرزو دست پیدا کنید و جوان تر شوید.

ادامه مطلب
نکات مهم بسیاری در فروش املاک مطرح است که اطلاع و رعایت این نکات معاملاتی ،تضمین کننده سود و سرعت روند معامله ملک می باشد.ترفند ها و نکاتی برای خریدار یک ملکی وجود دارد، که شما با آگاهی و بکارگیری چند نکته کلیدی،میتوانید فروش موفقی داشته باشید.

اولین قدم در فروش ملک ،قراردادن آن در بازار معاملات املاک است و برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد:
ثبت آگهی ملک در سایتهای املاک :
این روزها سایتها و رسانه های زیادی برای ثبت آگهی فروش و اجاره ام
آموزش بازی انفجار Crashانفجار یه بازی کاملا ساده است
برای شروع این بازی، در ابتدا شما باید میزان مبلغ ورود به شرط را تعریف کنید
بعد از وارد کردن مبلغ در پنل تعریف شده (Amount) ، میتوانید رقمی را به
عنوان خروج اتوماتیک مبلغ شرط در پنل مشخص شده (auto cash out ) به صورت
اختیاری تعریف نمایید ( با توجه با مشکلات احتمالی سرعت اینترنت استفاده از
این پنل شدیدا توصیه می شود ولی در عین حال اگر مایل به استفاده از این
گزینه نیستید میتوانید مبلغ خروج اتوماتیک را به
ربات بازی انفجار فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: Bot1.rarحجم فایل: 832قیمت: 38000 تومانبخشی از متن:با ابن ربات من همیشه سود کنید چیزی وایه گفتن ندارم ولی بعد خرید میبینی که چی هست ولی واسه کسب پول از انفجار با ربلت من باید حداقل موجدی بالا۵۰ تومان باشه تا ربات بازی کنه
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با ۲0 ترفند کاربردی
طراحی و چاپ ست اداری، تراکت و لوگو یکی از مهمترین اقدامات برای برندسازی و معرفی کردن کسب‌وکار شماست. در این مقاله شما را با 20ترفند کاربردی برای طراحی کارت ویزیت آشنا خواهیم کرد.
ادامه مطلب
سی پی یو دست از چرخیدن می کشد، می ایستد. فن ش را روشن می کنم بلکه خنک شود
شروع می کنم به کلیک کردن
مدام کلیک کردن روی پنجره ای که باز مانده
نه کار را پیش می برد، نه بسته می شود
دست آخر صفحه سفید می شود
سی پی یو دست به سینه نگاهم می کند. یک پیغام خالی روی صفحه
End process ?
شاید تمامش کنم. شاید هم صبر کنم تا به کله گنده اش خبر بدهد. Send crash report کند.

معمولا از گوگل و موتور جستجو قدرتمند آن در طول روز به مراتب بهره می‌بریم؛ اما این موتور جستجو در کنار داده‌ها و اطلاعات جدی و ارزشمندی که می‌دهد، ترفندهای مخفی سرگرم کننده‌ای نیز دارد که گاهی می‌توان با آن‌ها برای مدتی وقت گذراند و سرگرم شد. در اینجا هشت نمونه از این ترفندهای جالب و سرگرم کننده را به شما نشان می‌دهیم.
به گزارش «تابناک» ترفندهای مخفی در همه جا پیدا می‌شوند؛ در سیستم عامل‌ها، برنامه‌ها و اینترنت و موتورهای جستجو. گو
بیوگرافی گروه ITZY
ایتزی گروه دخترونه جدید JYP بعد از TWICE هستش. ایتزی از 5 عضو با استعداد یعنی "یجی"، "لیا"، "چه ریونگ"، "ریوجین" و "یونا" تشکیل شده.
این گروه جدید جی وای پی با بقیه گروه هاش فرق داره. (یعنی از لحاظ کانسپت با بقیه گروه های جی وای پی متفاوته)
جی وای پی اعلام کرده که معنی ITZY یعنی دخترهایی که هرچی بخواین رو دارن و همچنین ایتزی در کره ای  있지 معنی "داشتن" رو میده.
(و البته Itzy یه اسم دخترونه هم هست که معنی "اصیل" و "محبوب" رو میده.)
برخلاف گروه دخت
از سال 1908 ، نام الکتروموتور نیدک به علت قابلیت اطمینان و عملکرد فوق العاده محصولات خود معروف بوده است . نیدک امروزه ، در سراسر جهان به عنوان نشانه رهبری و نوآوری فناوری شناخته شده است. این کمپانی، موتورهای متنوعی از جمله موتورهای اصلی Vertical Hollow Shaft را در بازار ارائه می دهد.
الکترو موتورهای ضد انفجار نیدک برچسب دوگانه تا 200 اسب بخار و الکترو موتورهای تک برچسب تا 100 اسب بخار را ارائه می دهند. آن ها همچنین موتورهای پمپ همراه با الکترو موتورهای ضد

امروز سالگرد شهادت شهید حسن تهرانی مقدم است. آن سال وقتی صدای انفجار را شنیدم مطلب زیر را در فیس بوک نوشتم:

امروز وقتی شیشه ها از موج انفجار لرزید، حس کردم که انفجار گاز یا پمپ سی ان جی نیست.موج انفجار حجم داشت. جنسش برام آشنا بود. ناخودآگاه پرت شدم به سال شصت و پنج که فرودگاه شیراز در نزدیک مدرسه امون بمباران شد. شیشه ها خرد شد و ترکشهای بمب داخل حیاط افتاد...از جوانترها که پرسیدم متوجه شدم که هیچکدام یک چنین خاطره ای ندارند. توی دلم آرزو
ارسال SMS بدون افتادن شماره برای فرد

قصد داریم تا این بار یک ترفند فوق العاده را برای شما معرفی کنیم. مطمئنأ برای شما نیز پیش آمده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمانید. این ترفند روشی را به شما معرفی میکند که میتوانید پیام کوتاه متنی SMS ارسال کنید به شکلی که شماره شما برای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکند و کاملأ مخفی میمانید. این ترفند خصوصیاتی دارد که باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد. پیشنهاد میکنیم این ترفند را حدأقل
بازی انفجار یک بازی شرطی است که بر اساس شانس و ضریب های ریاضی انچام می شود. انجام این بازی بسیار ساده است و بصورت آنلاین انجام می شود چرا که در حالت آفلاین دسترسی به پول های مجازی این بازی نخواهید داشت و بازی معنی پیدا نمی کند. به همین دلیل با توجه به اینکه در این بازی شرط بندی انجام می شود نیاز است که به اینترنت وصل باشید.
ادامه مطلب
افزایش فوق العاده تعداد آنلاین ها
افزایش چند برابری آمار واقعی سایت
یک ترفند همیشگی و بینهایت بازدید
در واقع در این ترفند هرچقد سیستمتون روشن باشه آمار بیشتری میگیرید

ضمانت بازپرداخت پول تا 48 ساعت در صورت عدم کارایی

«فقط با قیمت 19,500 تومن»
بازی انفجار چیست؟
یک بازی انلاین کاملا ساده که بر اساس الگوریتم های ریاضی طراحی شده است. در بازی انفجار شما مبلغی را به دلخواه انتخاب و وارد بازی می شوید. پس از استارت بازی نمودار به صورت صعودی بالا میرود و شما تا قبل از توقف نمودار فرصت دارید مبلغ اولیه به همراه سود ثانویه را برداشت کنید و در غیر اینصورت بازنده خواهید شد. این بازی بصورت گروهی انجام می شود و شما میتوانید با دیگر کاربران بصورت آنلاین چت کنید.

آموزش بازی انفجار
در ابتدا بر رو
گفتم به مناسبت این اتفاق ناگوار که مریض شدم و جون زیادی ندارم که فاصله زیادی از تختم بگیرم، یه پست بزارم و حداقل یکم بار فکری مو کم کنم. خوندنش نمیدونم چقدر برای شما جالب میشه یا نه. دیگه هرجور خودتون صلاح می دونید.

امروز میخوام یکم راجب کراش حرف بزنم. اصلا کراش چیه؟ به چه حسی میگیم کراش؟
یادم میاد وارد دانشگاه که شدم اصلا با این کلمه آشنا شدم. نمیدونم چقدر قدیمی تره ولی قدمتش بین ایران و ایرانی واقعن زیاد نیست. شما همین الان هم کراش رو به فار
کلاً این روزا دارن الکی می گذرن.ینی کار مفیدی انجام نمی دم
چند روز پیش یه سریال ترکی برای اولین بار شروع کردم،من به خاطر بی محتوا بودن سریالای ترکی سمتشون نمی رفتم اما وقتی تو یه کانال دیدم هوس کردم دان کنم،از پوستر سریال خوشم اومد و اینکه موضوعش درباره یه دختر بود که آشپز بود و ... و در نهایت دیدم قسمت اولشو به نظرم جذاب بود،خصوصا اون آقایی که می شه گفت موضوع سریال حول محور اوشون و دختره می گذره...هیچچی شد nاُمین کراش بنده :))))
منم رگباری قسمتاشو
بازی انفجار در بهترین سایت شرط بندی ایرانی بازی کنید ما در این مقاله به شما آموزش میدهیم.
این بازی شما بازنده میباشید صحیح وجود ندارد و اینکه گفته می‌شود در‌این بازی مدام چیره می باشید هم صحیح وجود ندارد! می بایست صحیح و اکانت گردیده پیش بروید تا درین بازی ناکامی نخورید. یکسری گزینه در‌این بازی اثبات گردیده که می قدرت آنان‌را هم در الگوریتم بازی انفجار اکانت نمود این مورد ها را در ذیل بازنگری خوا هیم کرد پس از هر ۳ دست بازی آی پی خویش را با
خب بچه ها امروز روز خوب و باحال و یکم عجیبی بود. 
بذارید اول براتون کدوم رو بگم؟
این پسر های کسخل.اوه خدایا!
واقعا این پسرها عجب موجوداتی هستن. خیلی سخت میشه فهمیدشون . یعی حتی دخترای با روابط اجتماعی خیلی بالا و باحال هم کم میارن جلوی این موضوع.
ارتباط با دختر ها خیلی راحتتر و باحال تر هست راحت میتونی باهاشون دوست بشی. هر چی حس میکنی رو بگی و کلی بخندین.
پسره عین سگ پاچه میگرفت. واقعا معلوم نیست چشونه. از بچه های دانشگاهه. هووف. منم گند زدم به هیک
سلام رفقا!! با یه آموزش امنیتی واسه وردپرس با شما هستم.
خب یکی از مواردی که هکرها می تونند با استفاده از اون خیلی راحت ایرادات سایت وردپرسی شما رو متوجه بشند و از طریق اون نفوذ کنند به سایتتون نسخه مورد استفاده وردپرس در سایت شماست.
چون می تونند متوجه بشند که از کدوم نسخه با چه مشکلاتی استفاده می کنید.
خب بریم سراغ این ترفند که چطور باید این کار رو انجام بدید.
ادامه مطلب

سلااامم!
من اومدم با چند ترفند برای اذیت کردن دوستاتونبا استفاده از دستور هایی که داخل note pad مینویسید!
ترفند اول :  حمله به مرکز تجارت جهانی
۱٫ فایل Notepad را باز کنید و کلمه   Q33N   را بنویسید .
۲٫ اندازه فونت را به ۷۲ تغییر دهید.
۳٫ و فونت را  Wingdings انتخاب نمایید ، مشاهده کنید چه اتفاقی رخ می دهد.
ترفند دوم : افکت ماتریکس (Matrix Effect)
1. کد زیر را در Notepad قرار دهید .
 @echo offcolor 02:startecho %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random% %random%goto start –
2. فایل را با

ترفند جلوگیری از سوختن فلش مموری
فلش مموری ها به یکی از لوازم ضروری افراد تبدیل شده است.با جمع آوری اطلاعات به صورت عکس و داده و فیلم در داخل فلش مموری ها، سوختن فلش می تواند اتفاق بسیار ناخوشایندی باشد ولی به سادگی می توان از این مشکل عبور کرد.
با این روش از سوختن فلش جلوگیری کنید
ادامه مطلب
ترفند جلوگیری از سوختن فلش مموری
فلش
مموری ها به یکی از لوازم ضروری افراد تبدیل شده است.با جمع آوری اطلاعات
به صورت عکس و داده و فیلم در داخل فلش مموری ها، سوختن فلش می تواند اتفاق
بسیار ناخوشایندی باشد ولی به سادگی می توان از این مشکل عبور کرد.
با این روش از سوختن فلش جلوگیری کنید
ادامه مطلب
باسلام خدمت عزیزان گرامی، ضمن معذرت بدلیل اینکه چندروزی فعالیت نکردیم موضوعی که دراین مطلب مورد بررسی قرار می گیرد پشت پرده بازی انفجار است که چرا هرکسی وارداین بازی می شود بازنده خارج شده و درکمترین حالت ممکن است باکمترین سود خارج شود؟!
ضمن افشا گری و اشاره به لایو در فیلمی منتشر شده در You tube تمامی روش ها و افراد پشت این بازی مشخص شده است که فیلم آن را بعدا در آخر این پست آپلود خواهم کرد؛خلاصه داستان این است که یک ربات پیشرفته وهوشمند با شما
خیارشور های بازاری که خیلی ترد و خوش طعم هستش و اکثرا به صورت دبه ای از همدان به کشور پخش میشند روش خاص و فوری دارند.
مواد لازم خیارشور دبه ای
خیار >> ٢ کیلوسبزی ( نعنا ،ترخون، مرزه ) کلا ٢٠٠ گرمسیر>> ٨ حبهنخود خام >> یک چهارم پیمانهنمک >> ١ پیمانهآب>> ١۴ پیمانهسرکه سفید>> ١ پیمانهفلفل تند >> ۶ عدد

ادامه مطلب
بسیاری از علاقه مندان این روز ها به احتمال بسیار زیاد اسم بازی هایی نظیر بازی انفجار و یا بازی های کارتی پوکر و 21 را بسیار شنیده اند. تمامی بازی هایی از این قبیل که شامل : اسلات، پوکر، بلک جک، پاسور، 4 برگ، تخته نرد، سنگ کاغذ قیچی و بسیار بازی های متنوع دیگر در سایت وجود دارد.
ادامه مطلب
1. اگه خدا بخواد، قسمت باشه، آمریکا حمله نکنه، شهاب سنگ نیاد، بالاخره این هفته پنجشنبه میریم تبریز به آفرید رو ببینیم^__^ از خوشحالی در پوست خود نمیگنجم واقعا:)) برم مخشو بزنم بیاد تهران. چیه مسخره اشو در اورده؛/
2. امروز اولین شیرینی وگنمو پختم__^ خیلی خوب شد واقعا. قبلا شیرینی نپخته بودم هیچوقت:)) این با شیر سویا و بدون تخم مرغه:) و الان دقیقا 15 روزه که وگن شدم؛) عکسشو اول گذاشته بودم ولی بخاطر مسائل امنیتی پاک کردم. اگه خواستید بگید بفرستم بهتون:))
خانوم‌های خوشگلی که ازین جا رد میشین میخوام ازتون راهنمایی بگیرم.
ما دخترا باید پشت هم باشیم همیشه.
خب دوستان اگه پسری بشدت بنظر شما سکسی باشه چیکار میکنید؟
۱ شب با عکسش میزنیم
۲ براش نود میفرستیم تا از کله ش دود بلند شه
۳ سرمون رو به درس و جاهای دیگه گرم میکنیم تا یادمون بره
۴سایر موارد(با رسم شکل)
در این مطلب چند ترفند جالب برای خانه تکانی و نظافت رو معرفی می کنم :
رفع خط و خش وسایل چوبی
برای اینکه خط و خش وسایل چوبی و یا پایه های چوبی میز و صندلی های منزلتان را از بین ببرید کافی است یک مغز گردو را بروی محل بکشید تا کاملاً نقاط خالی پر گردد.
تمیز کردن وسایل چوبی با سس مایونز
اگه میز و یا وسایل چوبیتون کثیف شده و لک گرفته میتونین با مالیدن سس مایونز روی اون و تمیز کردنش بعد 10 دقیقه تمام لکه ها رو از بین ببرید.
ادامه مطلب
این روزها مردم از روش های مختلفی جهت تناسب اندام خود استفاده می
کنند،برخی با ثبت نام در باشگاه های ورزشی و برخی دیگر با رژیم های افراطی
سعی می کنند چربی های بدن را از بین ببرند.ولی نکته ایی که تمامی دکترها به
آن اشاره می کنند و اکثر مردم به آن توجهی ندارند،مغز است.تا زمانیکه
واقعا تصمیم نگیریم نمی توانیم به تناسب اندام برسیم.ولی اگر ادامه مطلب
حضرات بت (انگلیسی: Hazarat Bet) این روزها نامی آشنا برای علاقه‌مندان به پیش‌بینی و بازی‌های شرط‌بندی آنلاین است. حضرات توسط پویان مختاری و همسرش نیلی افشار مدیریت می‌شود.
جهت ورود به سایت انفجار و شرطبندی حضرات(پویان مختاری)کلیک کنید
مدیریت این سایت برعهده خواننده لر بختیاری «پویان مختاری» است. او هم اکنون یکی از افراد معروف ایرانی در ترکیه است.

آشنایی با سایت حضرات
سایت حضرات بت که متعلق به پویان مختاری می‌باشد و به سایت شرطبندی مختاری ه
بعد دو سال دیدمش جواب سلامم رو هم نداد بی ادب :|
آهنگ خونده میگه واسه تفریح خوندم، میخواد عصر جدید شرکت کنه.
امروز سالگرد فوت عزیزترین کسمه، چه زود گذشت.
فیلم رقص چاقوم تو ده دوازده سالگیم رو فرستاده برام، میگم دمم گرم چه اعتماد به نفسی داشتم
کاش روزا بگذره زودتر یکشنبه برسه.
احتمالا بارها و بارها برای شما هم پیش آمده است که رمز عبور خود را فراموش کنید . اگر پسورد را روی کروم قبلا ذخیره کرده باشید، به سادگی می‌توانید آن را بازیابی کنید.

احتمالا بارها و بارها برای شما هم پیش آمده است که رمز عبورهای خود را فراموش کنید. این اتفاق بیشتر در شرایطی رخ می‌دهد که در وب سایت‌های مختلف ثبت نام کرده باشید و بعدا با فراموش کردن پسورد خود، دیگر به اکانتتان دسترسی نداشته باشید. برای رفع این مشکل یک ترفند ساده در کروم وجود دار
به گزارش فارس دو بمب صوتی سه شنبه ۷ آبان داخل این دو منطقه اهواز منفجر شدند که قبلاً تیمار اتفاقات مشابهی تو آنها رخساره داده بود. وی با بیان اینکه بمب های صوتی که در گذشته منفجر شده بود، مربوط بوسیله  اختلافات خانوادگی و طایفه ای بود، گفت: «طرف های مغایرت بخاطر تهدید همدیگر رفتار بوسیله منفجر کردن بمب های صوتی کرده بودند.» فرماندار اهواز افزود: «دو بمب صوتی که امشب منفجر شد دست ساز بودند و دلایل آنها در حال بررسی است.» نیسی با تاکید کنار
مدیران درجه یک، کسانی را استخدام می‌کنند که از خودشان بهتر و تواناتر هستند، اما مدیران درجه دو و پائینتر با نگرانی از دست دادن جایگاه خود، افرادی از خود پایینتر را استخدام می کنند و همینطور نفرات رده های پایینتر و ... (چون مسلما آنها هم نفرات درجه یک نیستند)
 لذا پس از مدتی با موجی فراگیر از نفرات ضعیف و ناتوان در ساختار سازمان مواجه می شوید که معدود افراد توانمند را نیز فلج می کند ...
✍ #استیو_جابز به این پدیده " انفجار ابله ها " می‌گوید.
#گای_ک
مفدا یه عکاس داره ک خعلی اقا عه. و فکر کنم روز یک یا ماکسیمم هفته ۱ دانشگا بود ک روش کراش زدم! الان همین برادرمون یه ورکشاپ عکاسی گذاشته ک من با افتخار در اون شرکت میکنم:)خعلی حرفه ای نیس تو درس دادن... استرس داره و غیره، ولی نیتش خوبه و من، خعلی خعلی خعلی زیآد دارم ازش لذت میبرم
الکتروموتور ضد انفجار چیست:
نوعی از انواع الکتروموتور تولیدی به نام الکتروموتور ضد انفجار، ضد جرقه، الکتروموتور برای شرایط سخت محیطی و یا الکتروموتور ضد اشتعال اطلاق میشود.
این درسته الکتروموتور به لحاظ تکنولوژی و لزوم ساخت بر اساس نیاز های خاص ساخته و در اختیار بازار مصرف قرار می‌گیرد. به  عنوان مثال برای محیط‌هایی که تجهیزات در معرض و یا نزدیکی انفجار قرار داشته باشد(از قبیل محیط های معدنی و اکتشافاتی). یا برای محیط‌هایی که شرایط سخت
سایت های انفجار معتبر که به راحتی بتوان اعتماد و بازی کرد.
ما در این بخش معتبرترین و برترین سایت بازی انفجار را معرفی خواهیم کرد
سایت بازی انفجار جم وان بت
http://gem1bet.com
یک سایت بی نظیر  و کاملا مورد اعتماد که به راحتی میتوانید در آن به بازی انفجار بپردازید.
سایت انفجار جم بت علاوه بر اینکه کاملا مورد اعتماد هست ضرایب بسیار بالایی دارد
ما در زیر تصاویری از ضرایب بالای بازی انفجار سایت جم بت را براتون قرار میدهیم
همچنین این سایت بدون هیچ گونه کد
کانال پیشبینی فوتبال
آدرس کانال:   T.me/Royal_Beting

بهترین روش بردن بازی انفجار
در صورتی که علاقه مند به دیدن این اعداد هستید برروی لینک مشخص شده در بالا کلیک نمایید. خب باید به شما چند ترفند مختلف را در انجام بازی انفجار بگوییم:
1. از اسکریپت های غیر معتبر برای برنده شدن استفاده نکنید!
با کمی جستجو در اینترنت شما به کلی مقاله در مورد هک بازی انفجار برخورد خواهید داشت.هر کدام از این سایت ها ویدیو هایی در مورد هک بازی انفجار آماده کرده اند و برای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها